Geslaagden mavo en havo 2018

Geslaagden mavo en havo 2018 na het 1e tijdvak

 

 

Hieronder vind je de namen van onze leerlingen die zijn geslaagd.
Van harte gefeliciteerd met het behalen van je mavo- of havodiploma!

GESLAAGDEN

   

2017-2018

   
     
MAVO    
     
Eva Alders   Kiomi de Jong
Fatih Alkan   Archana Kalpoe
Wali Amiri   Queria Kaman
Michaël van Aron   Marissa Kieft
Mateja Bajunović   Björn Koch
Tess Bastemeijer   Lindi Konings
Timo Bekker   Bente Koolhaas
Nina Bekkers   Madelief Kriekaart
Thomas Berkhout   Wesley van der Laan
Lynn Boender   Mimi Lai
Jordy Boerlage   Jaice Martina
Lieke de Bondt   Nathan Martina
Ozzy Bonthond   Jill Oomkens
Kaylee Bos   Jewel Peek
Sera Boshart   Merel de Peinder
Sven Bouwman   Marco Poldervaart
Jeroen Breestraat   Ulrich Prijor
Devin de Bruin   Donny Reding
Fleur Dedel   Rowan Rink
Roan Dijkshoorn   Siep van Rooij
Mayson Dirven   Joshua Seithen
Desirée van Doorn   Kaine van Slooten
Daimy Doruijter   Danny Slotboom
Ian van Eijbergen   Femke Spanjersberg
Sander van der Ent   Demi Spekman
Jermain Everts   Fiat Thaomak
Bjorn Fähmel   Luke Timmer
Zoë de Gier   Willem Veenhoff
Lesley de Groot   Beau van der Velden
Tommy de Groot   Evi Verdonkschot
Scotty Hazelebach   Rick Verheul
Tim Hendrix   Pim Vermeulen
Romy van Hengel   Bas van der Wacht
Emilio Herrera Fuentealba   Shaquille Watkin
Chelsea van der Hoek   Jasmijn Weeda
Sem van der Hoff   Selamawit Weeda
Judith Hoogenberg   Gijs Wolters
Mike Hoogstad   Lillyann Zevenhuizen
Noah Hoornweg   Falicilla van Zon
Myrthe Jehee   Leroy Zuijderwijk
Jeffrey de Jong    
     
HAVO    
     
Angelique Abkarian   Quita Loman
Lorenzo Admiraal   Joëlle Looij
Boutaina Ahdid   Dion López
Tijmen van Amersfoort   Julian van Marion
Chinouk Andriese   Maaike Mars
Aäron van der Baars   Mitchell Molendijk
Thirza Bassant   Elise Mom
Colin Berkhoudt   Camiel Mudde
Esmee Bezemer   Naomi Mulder
Mariëlle Blok   Quinten van den Nieuwendijk
Ilse van Bochove   Fleur Ockhuijsen
Marlijn Bol   Jamie-Lee van Oord
Matthijs Breederland   Djemiran Otte
Chantal Broeken   Thijs den Ouden
Lianne Bronder   Damian Peeters
Max de Bruin   Demi Plooster
Youri Burggraaff   Yannick Prins
Jing Chen   Zoë Putter
Tirza Conzen   Jaimy de Ridder
Jordi van Dam   Katie Romeijn
Pepijn Dijkstra   Imre Roobol
Daan van Doorn   Anna Rook
Sophie van Dorp   Joey Rovers
Laura van Duffelen   Marc van Ruiven
Max Esseboom   Alaa Salih
Jesica Gawdi   Ani Sarkissian
Jessica van Genderen   Wouter Schipper
Leontine Groenenberg   Joëlle van Sintmaartensdijk
Daniëlla den Haag   Rhiley Smulders
Aïmane Hadouchi   Anne de Snaijer
Priyesh Haricharan   Danique van der Steen
Bas Hazebroek   Hidde Suijkerbuijk
Tommy van der Heijden   Fardin Sultani
Ricardo van der Hoff   Floor Taillie
Jessica de Hooge   Kelly Vastenhout
Eva van IJzendoorn   Lars Veldhuis
Demi Jordens   Kim Vermeer
Annelot Klaassen   Dominique Vermeulen
Yasin van Klinken   Anouk Versteeg
Britt Knoppert   Britt Vijverberg
Melinda Koopman   Gabriëlle Vis
Jerzy Koppers   Tom Visser
Jennifer Koster   Desiree de Vos
Danny van Krugten   Killian de Vries
Jordan Kruizinga   Joëlle van der Wal
Nathan Lagerweij   Amanda van Walsum
Tijn Langeveld   Maureen Weeda
Anne Leensvaart   Anne van der Windt
Isa Lodder   Lisa van der Windt

 

In verband met de nieuwe privacywet (AVG) staan niet alle namen van de geslaagden op de website vermeld.

Namenlijst geslaagden 2017-2018 na 1e tijdvak (pdf-bestand om te printen)

 

Ga terug