Geslaagden mavo en havo 2019

Geslaagden mavo en havo 2019 Van harte gefeliciteerd namens het team van Scala!

 

 

Hieronder vind je de namen van onze leerlingen die na het 1e tijdvak zijn geslaagd. Van harte gefeliciteerd met het behalen van je mavo- of havodiploma!

GESLAAGDEN    
2018-2019    
     
MAVO    
     
Mees  Abel   Gijs  Lont
Gentijana   Ademi   Britt  Loomans
Kiomy  van  Aken   Zoë van Loon
Bjorn  van Aken   Melissa van de Luitgaren
Alex  Apostolakis   Matteo  Lušičić Kedačić
Sam van der Baars   Anton  Lyczba
Yonah  Babayan   Manuwela  Markusse
Tim van Bakel   Demi  Meijboom
Alissa  Belder   Michelle  Meijboom
Nikita van den Berg   Xavier  Mo-Ajok
Jari van den Berg   Senna  Mooldijk
Simone  Bijl   Max  Mouthaan
Christina  Boet   Sam van Nies
Annika  Breeman   Kaiya  Notenboom
Dewi  Bunte   Cheyenne  Peek
Melissa  Cullens   Avril  Persij
Isabel van Delft   Maurice van Philips
Niels van Dijk   Sharon  Pohi
Zoey van Dillen   Christiaan  Ramos Delgado
Jaydey  Flohr   Floris  Rienks
Lorenzo de la Fuente   Jesse  Rijsdijk
Gaby  Geilvoet   Colleen  Rink
Emre  Gelgi   Guido  Schaafsma
Shailicia  Girjasing   Terra  Schenkeveld
Yorkira  Gorden   Brett  Seinen
Evi  Gräber   Romy  Seinen
Ryan  Groenewegen   Deveny van Sinderen
Bridget  Harder   Michelle  Smalheer
Sarah  Heijdra   Guus  Smaling
Enrique  Hekker   Sameer  Soekhoe
Nicole  Hoeder   Laura  Sousa
Lorinda van der Hoff   Romy van der Stel
Noël  Janse   Johanna  Stigter
Jan  Kaal   Jamie  Toet
Ömer  Karacagün   Naomi  Vink
Lana van Kleef   Fabian  Vis
Roanne  Klijn   Femke van Vliet
Leontine  Koomans   Kane van der Vlis
Dave  Kranendonk   Tirza van Waardenburg
Laura  Kranendonk   Jasper  Walgaard
Peter  Lagemaat   Damy de Winter
Marit  Lagerwaard   Quinty van Zanten
Yasmijn  Lodder   Owen  Zwaneveld
     
HAVO    
     
Jeremy  Baas   Maroesha  Mandemaker
Lindsay  Bak   Ivan  Mattijs
Fianne  Bakker   Rens van der Meer
Robbin  Beekmans   Britt ter Meer
Sandy von Beers   Laura van Meggelen
Lorenzo  Beijeman   Elian  Menheere
Romy van den Berghe   Louise  Messemaker
Vivian  Boekholtz   Koen  Minke
Joey den Boer   Caythlyn  Morsen
Sacha  Bogaerts   My Linh Nguyen
Davey  Bos   Renske  Noordermeer
Isabelle de Bree   Myrthe  Noordzij
Wessel  Buijs   Jelle van Noort
Anouk  Buijsman   Anouk  Nootenboom
Femke  Bultema   Fleur  Nootenboom
Luis  Cirito Felizola   Jola  Oke
Calvin  Delgado   Valerie van Os
Dunja  Despinois   Jop van Oudenaarden
Lotte van Doorn   Naomi  Palmars
Alicia van Doornik   Martijn  Paul
Chloë  Elrick   Mika  Peetoom
Meriam El Fazazi   Jo-Anne  Pierau
Ian van de Geer   Isa  Pinas
Wiesje  Geerligs   Saviera  Proeve
Quinty  Gommers   Emiel van Putten
Jannemiek  Goos   Ryan  Ramcharan
Merel de Graaf   Gillian  Ras
Max de Graaf   Jet  Reijtenbagh
Dennis  Groenenboom   Esmée  Rensink
Aron de Haas   Danique  Robër
Carmen  Harreman   Sophie  Rolandus
Michelle  Heijdra   Datchenko  Roumou
Rick van Hengel   Sanne  Schaap
Dewi  Henninger   Jan  Schakelaar
Romy  Hey   Femke  Schretzmeijer
Noémi  Hoogendijk   Priya  Smit
Puck  Houkes   Vivian  Smulders
Jennifer  Houtman   Danny van der Spek
Mitchell  Hozeman   Ruby van Sprang
Lisanne van Hulst   Lize  Staps
Wendel  Janssen   Lara  Stolk
Janey de Jong   Anouk  Stougje
Rico de Jong   Lisa  Udo
Simone  Kalden   Marleen  Valster
Sophie  Karreman   Faure  Verbrugge
Anouk  Karremans   Twan  Verduijn
Marc  Kinds   Roderick  Verheij
Sacha  Kinds   Bas  Verheul
Merijn  Kleij   Daphne  Verhulst
Tesse  Kooistra   Danilo  Verschoor
Demi  Koopman   Donna  Voogd
Nikki  Kooy   Dominique de Vries
Sep de Korte   Matthijs van der Wacht
Emma  Koudstaal   Laura van der Wagt
Kyara  Kranendonk   Raoul van Wallenberg
Kian  Kroep   Ashley  Wensveen
Maaike  Kroon   Ernst  Westerbeek
Hizkia de Kwant   Alloyisha van de Wetering
Tony  Laats   Joran  Wolters
Jesse  Landman   Chris  Woutersen
Esmee  Looij   Laura  Zaanen
Nienke  Maas   Damian  Zuidam

 
In verband met de nieuwe privacywet (AVG) staan niet alle namen van de geslaagden op de website vermeld.

Namenlijst geslaagden 2018-2019 (pdf-bestand om te printen)

 

Ga terug