Geslaagden mavo en havo 2021

Geslaagden mavo en havo 2021 Van harte gefeliciteerd namens het team van Scala!

 

 

Hieronder vind je de namen van onze leerlingen die dit schooljaar zijn geslaagd.

Van harte gefeliciteerd met het behalen van je mavo- of havodiploma!

GESLAAGDEN

   

2020-2021

   
     
MAVO    
     
Floor Baijards   Jonathan Luijendijk
Tess van Bakel   Noah Mude
Daan Beekhof   Annabel van Noort
Mike von Beers   Sem Nuijten
Esmee Bijl   Lars van Opijnen
Jim Bouman   Klaudia Polerowicz
Yaëla Bouman   Tibbe Pols
Laura Brinks   Damian van Rijswijk
Bahar Bui   Lisa Roos
Noa Deelen   Sara Roosenburg
Sem van Dijk   Marijke Sas
Nick van der Elburg   Finn Seinen
Mike Gouwen   Shannon Sondag
Max de Groot   Jayson Stok
Jolanda de Groot   Fenne Stolk
Megan Grootenhaar   Lizanne Stortenbeker
Brian Gueye   Nikki den Tuinder
Puck Hart   Daniël Vastenhout
Zenno Hartingsveld   Ricco Verheij
Eva Haverkamp   Madeline Verhoeven
Declan van der Hoek   Lisa Vijverberg
Jayvyon Holleman   Shawna van der Voort
Sandro Hughes   Chiano Vorstermans
Skye Huijgen   Sam van Vuuren
William Kimpo   Jesairah Wairata
Senna Klijn   Lisa Wanner
Meera Koendanlal   Luca Wassenaar
Yuri Koster   Mara Weeda
Anna Kranenburg   Lieke Weers
Giuliano Lebro   Luca Wichman
Amber de Leeuw van Weenen   Dani van der Wijst
Jaidi Lenselink   Dani Wilhelmus
Nina van der Linden   Shynisa Witteveen
Noah van Lint   Jennifer van der Zaken
Stijn Looij   Gijs Zwarts
     
HAVO    
     
Bjorn van Aken   Diego Laats
Brandon Arts   Jessica Lê
Rumeysa Aydin   Daniël de Leeuw van Weenen
Roan Beck   Anne van der Lem
Joost van Beekum   Amy van der Linden
Elise Bonte   Steven Luijkenaar Francken
Jesper Breemer   Lars Marteijn
Tim Brussaard   Dany Meijer
Marloes van Buren   Suze Messemaker
Misha Buskop   Kailey Miels
Andy van Camp   Marvin Moerkerke
Eliana de Carvalho   Sebas Molewijk
Yannick Caspers   Charissa Mousstaid
Bo Daenen   Jasper Mulder
Rahime Djadjiri   Esmee Nelson
Jurek van Driel   Che Oomes
Rowena van Driel   Sanne Oosterlee
Emily Duque van Duffelen   Karim Osman
Devlin Engel   Shaïna Peek
Rishi Fatingan   Romée Peters
Lavino Gajadhar   Megan Pieters
Thomas van Gelder   Karlijn Polderdijk
Janae Gonsalves Jardin de Ponte   Senne Pols
Sven Gouweleeuw   Caitlin Poterson
Rodney Griese   Mjellma Ramizi
Luna Groeneveld   Julius Recourt
Melvin Groenewold   Keona Robbemond
Damian Hamerslag   David Rumaloine Berruecos
Aram Harms   Ryan Sammelius
Isabella Hartog   Matthew Scheerhoorn
Alex Hawanesiyan   Alec Schmid
Nick Hehewerth   Zoë Schmidt
Micah van Hengel   Sjoerd Seekles
Eva Herrewijnen   Romy Seinen
Sem Hoofdman   Dian van Sintmaartensdijk
Finn Hoogerwaard   Zoë van der Sluis
Ravish Jainandunsing   Bartek Soczewica
Luca de Jong   Jelle Staps
Luc Joosten   Matthieu Storm
Michael Kinds   Jade Timmers
Vince van Kleeff   Braedan Tol
Sita Kluth   Taomara Tomić
Noa de Knegt   Roy van Trier
Ticho Koerten   Kim van Trier
Jinte Kooistra   Sam Trijselaar
Jill Korebrits   Nienke van der Velde
Iris Kortland   Megan Versteeg
Naomi Kucharek   Denise Vlasblom
Alicja Kudla   Dinand de Vrij
Jasmijn Kuipers   Jasper van der Zee

 
In verband met de nieuwe privacywet (AVG) staan niet alle namen van de geslaagden op de website vermeld.

Ga terug