Geslaagden 2022

na het 1e tijdvak

Namens het hele team van Scala Rietvelden feliciteren wij onze examenleerlingen van harte met het behalen van het diploma!

Mavo

Kasper Andressen Amber Lagendijk
Berat Avsar Maya Landman
Michael Barihuta Manuela van der Leij
Romy Bastemeijer Jaylen Lobman
Crubel Bekele Thijn van Loo
Lisa Bleker Meagan van de Luitgaren
Senna Bossers Danisha Maaskamp
Tigo den Breejen Colin van der Maat
Fay Bronsgeest Esperanza Matos
Morea Brouwer Celine Michel
Brandon Buijtendijk Wesley Monster
Anne Buikstra Demi Mulderij
Tamara Dijkstra Valon Muzlijaj
Kevin van Doorn Zaarah Nankoe
Nikki van Driel Bart Oostrom
Sean van Eijbergen Cheyenne Ponsen
Donny Eikmans Lizemijne van Rheenen
Romy Fatingan Lisa van Rij
Danique Ferreira Da Silva Quinty Rodenburg
Chelsea Fondse Naima Roerig
Sophie Gebuys Mike Rovers
Daimon Gomperts Renske Schilstra
Joris Gouweleeuw Aiden Slager
Melvin Haak Charissa Smit
Nicky Harpman Simran Soekhoe
Sophia Hartog Jaylen Tjon A Meeuw
Mitchell van Hengel Jordi van Veen
Manu van der Hijde Amber Verbrugge
Leah Hoogstrate Fabienne Verkaart
Steijn van Hulst Björn Vis
Leman Işlek Zara Vitalis
Dunya Kneulman Shania de Vlieger
Nerise Kok Julian van Winkelhoff
Marcel Kronhof Liam de Winter

Havo

Fenne de Baan Tyra Lankhaar
Ruben Bak Immac van Leeuwaarde
Thijs Bakhuizen Nathan Lehmkuhl
Indy Beekman Faith Lemmert
Kirsten van Beekum Sem van Logchem
Stef Beker Isa Maas
Jasper Boer Sven Maas
Danique Braam Mhegan Martin
Sam de Bree Alicia van Meer
Mathijs Bruin Elise Meijer
Dionne van der Burgh Shaquille Menes
Frank Carranza Nierop Britt Mulder
Amber Conen Lilith Nugteren
Sven van Dam Olivier van der Pol
Thom van der Deijl Noa Polet
Rianne Diever Bo Reijtenbagh
Laurens Dijkens Yannick van Rheenen
Ramon Dumas Isa van Riel
Leonie van den Engel Sophie de Ronde
Kyara Farenhout Wessel de Roon
Daniel Franke Wessel Ruijzing
Lorenzo de la Fuente Tijs van Ruiven
Madelief de Graaf Steyn Schilstra
Lucas Harmsen Jochem Schwagermann
Maaike Harpman Stijn van der Starren
Tim Herrewijnen Rosalinda Stork
Britt van Herwijnen Fiorenzo Suchett-Kaye
Valerie Hordijk Bowey Suurland
Emma Huige Michael Tessers
Quinty Huisman Katie van Uden
Maxine van Hurne Annabel Verspaandonk
Ilse Jans Christina Vos Bellon
Kylana Jeroense Lisa van der Wagt
Luca Jongen Imke Weijers
Kirsten Jungclaus Fabian Willemen
Babette Koeman Denise Woutersen
Sunaisha Koendanlal Sarah Yousaf
Koen Koetsenruijter Luke van Zaltbommel
Luca Landman Yvet Zevenbergen
Naomi Langendoen Michelle Zijlmans
Geslaagden 2022

Naar de homepage

Naar het nieuws overzicht