Geslaagden 2024

Namens het hele team van Scala Rietvelden feliciteren wij onze geslaagde leerlingen van harte met het behalen van hun diploma!

Mavo

Nora Akhiat
Berfin Akpinar
Quinten van Alphen
Aysenur Ankan
Melody de Baan
Danish Bajwa
Nelly Bandyambona
Kahan Barbaros
Ty Beckx
Menno van den Berg
Viggo Bevaart
Josko Bezuijen
Joey Boer
Jente de Bonte
Sofia Boujnane
Devilin Boumans
Jasper van Bree
Suzan Breederland
Joshua Buelens
Thomas Bunkers
Laura van Dael
Daan Declerck
Tina van Dijk
Rohan van Dormolen
Dirk Drenth
Lisa van den Ende
Noa van Eyk
Roar Faas
Ra'Issa Felesia
Damian Fortuin
Julia Gelderblom
Alyssa Ghoerahoe
Jeffrey Groeneweg
Sid Groenewold
Ruben de Groot
Erin Haazer
Dusty den Hartog
Julian Jacobs
Phileine Jansen
Sofie de Jonge
Ashlina Kanninga
Rosalie Koeslag
Joey Koks
Di'keoni Kooper
Sanne Kosten
Yenna Kras
Nathania Maarsen
Tieme van Meggelen
Mitchel Monster
Tessa Mouthaan
Daniel Nusmeier
Milan Oerlemans
Sarah van Oevelen
Dylan Ooms
Jeroen den Oudsten
Ilayda Özdemir
Jade Pieters
Joey van der Pijl
Brian van Popering
Jasper van Roon
Milan Saensuk
Lucas Schaar
Omani Schapers
Joshua Solomon
Nena Steinhauer
Dünya Turan
Ruben van Veen
Thomas Veenma
Ruben van der Velde
Chayenna Vrolijks
Bryan Welvaart
Sophie Wilhelmus
Giano Wubbe
Jhayden York
Charissa Zijlstra
Lars Zwanenburg

Havo

Liam Aukes
Berat Avsar
Suzanne Bakelaar
Pepijn van Balen
Suze van Ballegooijen
Jesse van den Berg
Zeynep Berk
Sarah Berkman
Bram de Best
Elan Bhattoe
Selena Dangerman
Dilano Dinlemez
Esmee Djotaroeno
Valentijn van den Dool
Jill Driessen
Mauro Farenhout
Manon Flier
Shennen van Gils
Martijn van Gorp
Daniël Goud
Julia Gouweleeuw
Fréderique van de Graaf
Niels Grijpstra
Lotte Gunneman
Daniëlle Heinen
Sophie Hekelaar
Dante Henninger
Timo Houwlo
Suna van Hulst
Valentijn van Hurne
Aman Jadoenath
Sharwish Jethoe
Lena van Kappel
Viggo Ketelaar
Samira Khodadad
Rens Klijn
Larkin Kok
Rob Kuipers
Luke Lankhaar
Jamila de Lobel
Sophie Los
Meagan van de Luitgaren
Sophie Maas
Kimberly Nagelkerken
Jasper Offerhaus
Karlijn van Os
David Ouwerkerk
Jesse Poterson
Sija Prins
Sjoerd Quak
Twan van Raamsdonk
Ishanna Ramjiawan
Sanna Redering
Sharon van Rij
Sophie Rottier
Nienke Rouwenhorst
Abdul Saad
Naomi Saensuk
Noah Schot
Jitske Seekles
Filip Simić
Diya Sital
Simon van der Sluijs
Charissa Smit
Sven Souer
Thijs van der Steldt
Jasper Stout
Emre Ucal
Thijs van Veen
Thomas van der Velde
Melvin Verspaandonk
Robin de Vries
Evan van der Wal
Isabelle Wittkamp
Tygo van der Woerdt
Noëlle van der Zande
Stijn Zijderveld
Thijs van Zoest

Niet alle geslaagde leerlingen staan op de website vermeld. Vijftien leerlingen hebben aangegeven hier geen prijs op te stellen; zij staan er niet bij.

 

 

Geslaagden 2024

Naar de homepage

Naar het nieuws overzicht